21/22 IKASTURTEA

GELAK

IKASLEAK

IRAKASLEAK

2 URTE

 5 ikasle

Tutorea: Igor Arriola

Laguntza: Arantza Gallo

3 URTE

 11  ikasle

Tutorea: Igor Arriola

Laguntza: Arantza Gallo

4 URTE

 13 ikasle

Tutorea:Cristina Ortiz de Urruño

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amaia Carregal

5 URTE

8 ikasle

Tutorea: Ainara Elordi

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amaia Carregal

1.maila

12 ikasle

Tutorea:Ander Lopez

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amaia Carregal

Gorputz Hezkuntza: Asier Legarra

Laguntza: Ixiar Rekondo

2.maila

12 ikasle

Tutorea:  Haizea Bastegieta

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amaia Carregal

Gorputz Hezkuntza:Asier Legarra

Laguntza: Ixiar Rekondo, Jon Bergera

3.maila

15 ikasle

Tutorea: Leire Velez del Burgo

Ingelesa: Bea Urroz

Musika:Amaia Carregal

Gorputz Hezkuntza: Asier Legarra
Laguntza:Jon Bergera

4.maila

15 ikasle

Tutorea: Leire Velez

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amaia Carregal

Gorputz Hezkuntza eta laguntza: Asier Legarra

Laguntza: Jon Bergera

5.maila

17 ikasle

Tutorea: Garazi Intxaurraga

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amaia Carregal

Gorputz Hezkuntza: Asier Legarra

Laguntza: Jon Bergera

6.maila

12 ikasle

Tutorea: Unai Arberas

Ingelesa: Susana Díaz

Musika: Amaia Carregal

Gorputz Hezkuntza eta laguntza: Asier Legarra

1.DBH

18 ikasle

Tutorea eta mate: Rosa Gaviria 

Gaztelania.: Amaia Aginaga.

Ingelesa: Maider Dominguez

Tekno: Karmele Molina.

Gorputz Hezkuntza: Xabier Maritxalar

Euskera: Amets Carrillo

Geo-historia: Loinaz Gutierrez

Bio-Geo: Hodei Díaz de Cerio

PT : Evaristo Maiz

Balio Etikoak: Irati Saez de Urabain

Musika: Ander Ugarte

Laguntza: Ander Ugarte eta Eñaut Otxoa de Eribe.

2.DBH

18 ikasle

Tutorea eta gaztelania: Amaia Aginaga

Mate, plastika: Rosa Gaviria

ingelesa : Maider Dominguez

Gorputz hezkuntza: Xabier Maritxalar

Euskera: Amets Carrillo

Geo-hist : Loinaz Gutierrez.

PT : Evaristo Maiz

Fisi-Kim: Ainhoa Goenaga

Balio Etikoak: Irati Saez de Urabain
Laguntza:  Ander Ugarte eta Eñaut Otxoa de Eribe.

3.DBH

19 ikasle

Tutorea eta ingelesa: Maider Dominguez

Bio-geo: Hodei Diaz de Cerio

Gorputz hezkuntza: Xabier Maritxalar

Gaztelania: Amaia Aginaga.

Geo-hist : Loinaz Gutierrez.

Teknologia: Karmele Molina.

Fisika-Kim eta plastika: Janire Perez.

Matematika eta musika: Ander Ugarte.  

Euskera: Amets Carrillo

Balio Etikoak: Irati Saez de Urabain

Laguntza: irakasle desberdinak

4.DBH

9  ikasle

Tutorea, geo-hist eta ekonomia: 

Loinaz Gutierrez.

Euskera: Eñaut Otxoa de Eribe

Gorputz Hezkuntza: Xabier Maritxalar

Gaztelania: Amaia Aginaga.

Ingelesa: Izaskun De Celis.

Latina: Maider Dominguez

Teknologia: Karmele Molina.

Fisi- Kimi eta plastika: Janire Perez.

Bio-geo: Ainhoa Goenaga

Matematika: Ander Ugarte.

Balio Etikoak: Irati Saez de Urabain

Laguntza: Irakasle desberdinak

 

DBH-KO INGELESEKO WEB ORRIA

IKASLEEN TAILERRAK

HIRUMENDI TELEBISTA 21/22

IKASLEENTZAKO SYMBALOO