21/22 IKASTURTEA

GELAK

IKASLEAK

IRAKASLEAK

2 URTE

 5 ikasle

Tutorea: Igor Arriola

Laguntza: 

3 URTE

 11  ikasle

Tutorea: Igor Arriola

Laguntza: Maitane Ajuriagogeaskoa

4 URTE

 13 ikasle

Tutorea:Cristina Ortiz de Urruño

Ingelesa: Bea Urroz

Musika:

5 URTE

8 ikasle

Tutorea: 

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Jon Lauzirika

1.maila

12 ikasle

Tutorea:Ander Lopez

Ingelesa: Bea Urroz

Musika:

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Ixiar Rekondo

2.maila

12 ikasle

Tutorea:  Haizea Bastegieta

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: 

Gorputz Hezkuntza:Asier Karetxe

Laguntza: Ixiar Rekondo, Jon Bergera

3.maila

15 ikasle

Tutorea: Leire Velez del Burgo

Ingelesa: Bea Urroz

Musika:

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe
Laguntza:Jon Bergera

4.maila

15 ikasle

Tutorea: Leire Velez

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Jon Lauzirika

Gorputz Hezkuntza eta laguntza: Asier Karetxe

Laguntza: Jon Bergera

5.maila

17 ikasle

Tutorea: 

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: 

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Jon Bergera

6.maila

13 ikasle

Tutorea: 

Ingelesa: Susana Díaz

Musika: 

Gorputz Hezkuntza eta laguntza: Asier Karetxe

1.DBH

19 ikasle

Tutorea eta mate: Rosa Gaviria 

Gaztelania.: Amaia Aginaga.

Ingelesa:

Tekno: Karmele Molina.

Gorputz Hezkuntza:

Euskera: Amets Carrillo

Geo-historia: Loinaz Gutierrez

Bio-Geo: Hodei Díaz de Cerio

PT : Evaristo Maiz

Balio Etikoak: 

Musika: Ander Ugarte

Laguntza: , Ander Ugarte.

2.DBH

17 ikasle

Tutorea eta gaztelania: Amaia Aginaga

Mate, plastika: Rosa Gaviria

ingelesa : 

Gorputz hezkuntza: 

Euskera: Amets Carrillo

Geo-hist : Loinaz Gutierrez.

PT : Evaristo Maiz

Fisi-Kim: Hodei Díaz de Cerio

Balio Etikoak: 
Laguntza: , Ander Ugarte.

3.DBH

19 ikasle

Tutorea eta ingelesa: 

Bio-geo: Ane Orcasitas

Gorputz hezkuntza: 

Gaztelania: Amaia Aginaga.

Geo-hist : Loinaz Gutierrez.

Teknologia: Karmele Molina.

Fisika-Kim eta plastika: Janire Perez.

Matematika eta musika: Ander Ugarte.  

Euskera: Amets Carrillo

4.DBH

9  ikasle

Tutorea, geo-hist eta ekonomia: 

Loinaz Gutierrez.

Euskera: 

Gorputz Hezkuntza: 

Gaztelania: Amaia Aginaga.

Ingelesa: Izaskun De Celis.

Latina: 

Teknologia: Karmele Molina.

Fisi- Kimi eta plastika: Janire Perez.

Bio-geo: Hodei Díaz de Cerio

Matematika: Ander Ugarte.

 

DBH-KO INGELESEKO WEB ORRIA

IKASLEEN TAILERRAK

    TELESAIOAK 2020/2021

                                       EGUNA: ASTEAZKENA, 11:30ETAN

URRIA:

AZAROA:

11: LH 6 

18: LH 5

ABENDUA:

9: LH 4

URTARRILA:

20: LH 3


 

OTSAILA:

3: LH2

17: LH 1

MARTXOA:

3: LH 6

17: LH5

31: LH4

APIRILA:

21: LH3

MAIATZA:

12: LH2

26: LH 1

EKAINA


 

IKASLEENTZAKO SYMBALOO